Informace o mně

V roce 2009 jsem dokončila studium na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK v magisterském oboru Sportovní management. Již během studií jsem absolvovala masérský rekvalifikační kurz a od roku 2006 se věnuji sportovně rekondičním masážím. Několik let jsem zdokonalovala techniku masáží ve sportovním areálu Golf Centra Erpet, posléze jsem si doplnila vzdělání o další masáže jako indická masáž hlavy a reflexní terapie plosek nohou, duhová masáž. Nejvíce zkušeností jsem ale získala během roční stáže v Kanadě, kde mě zaučovaly rodilé Thajky do tajů olejové masáže a deep tissue masáže, která využívá především lokty a sílu maséra, což ocení především muži.

Před odjezdem do Kanady jsem 3 roky pracovala jako většina z nás, tedy před počítačem a neustále se mi blokovaly lopatky a bolest v kříži byla moje blízká ''kamarádka''. Proč jsem tedy vyměnila ''klidnou'' kancelářskou práci za fyzicky náročnou práci masérky? Jak vždycky říkám: ''Na masážích mě baví nejvíc to, že výsledek mojí práce je vidět okamžitě. Když ode mě odchází klient a cítí se lépe, než když přišel... To je pro mě ta největší odměna.''

Děkuji za trpělivost, přátelskost a za velmi cenné předání thajských masérských technik všem kolegyním ze Sabai Thai Spa, West Vancouver.