THAJSKÉ MASÁŽE        (ceny od 450Kč)

Thajská olejová masáž

Tato alternativní relaxační a léčebná metoda spočívá v působení síly na energetické dráhy jednotlivých orgánů lidského těla tzv. meridiány (dráhy v těle, kterými proudí energie) a na jejich tlakové body, takže celé tělo je podrobeno systematické tlakové masáži od temene hlavy přes šíji, páteř, zádové svaly, také masáži paží a nohou včetně prstů.Použitím pomalých a táhlých hmatů kombinovaných s protahováním (strečinkem) a akupresurou dochází k odblokování energií v těle, uvolnění kloubů, svalů, šlach a protažení páteře.


 

Thajská aromatherapy masáž
Thajská aromatherapy masáž se od thajské olejové masáže liší v tom, že při masáži jsou použity speciálně namíchané oleje čakrální terapie Hanna Maria a esencialní vonné oleje v několika aromalampách doplňují díky inhalaci terapeutický účinek.

 

 
Thajská deep tissue masáž
Thajská deep tissue masáž je vhodná především pro silně zatuhlé svaly. Při masáži používá masér především lokty a celou vahou svého těla jde velmi hluboko do svalu - tkáně (odtud název deep tissue). Tuto masáž ocení především  muži, ale je vhodná pro každého, kdo má rád pocit řádně promasírovaných zad či nohou.

 

 

THE BEST FOR BACK (To nejlepší pro Vaše záda)        (40min.....550Kč)

Ze svého masérského umu jsem vybrala ty nejlepší tahy a techniky jak z klasické, tak z thajské masáže, díky nimž dochází k uvolnění zad a šíje, odbourání stresu a navození příjemného pocitu na těle i na duši :) Tuto masáž jistě ocení lidé se sedavým zaměstnáním (kancelářské práce) nebo naopak s manuálně jednostranným zaměstnáním, kde je přetěžována např. jedna ruka, jedna strana zad apod.
 

SPORTOVNĚ REKONDIČNÍ MASÁŽ        (20/30/60min.....300/450/900Kč)

Tyto masáže jsou určeny nejen pro aktivní sportovce, ale mohou velmi dobře posloužit i rekreačním sportovcům. Jedná se o masáž odstraňující únavu a posilující regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva.
U této masáže se provádějí vydatnější hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech, což se projevuje pocitem "zmlácenosti" druhý nebo třetí den po sportovní aktivitě.

Jedná se o masáž silnější, rychlou, s nepravidelným tempem, vydatnější intenzitou a je prováděna všemi směry - působí dráždivě, a proto ji nedoporučujeme pozdě večer

 

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY        (30min.....400Kč )

Díky této masáži se zbavíte napětí, které se shromažďuje v ramenou, krku a částech hlavy z tlaků současného moderního způsobu života. Tato masážní technika je v Indii praktikována více než tisíc let, a to původně ženami, které věřily, že masáž hlavy zachovává vlasům zdraví a sílu. Nemýlily se. Indická masáž hlavy pomáhá rozptýlit celkové napětí, zlepšuje nejen stav vlasů, ale současně hraje i neocenitelnou úlohu při léčbě problémů spojených se stresem. Těmi jsou bolesti hlavy a příliš namáhané oči. Tato masáž vás dovede k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen.
Masáž se provádí "na sucho" , v sedě a bez použití oleje. Uplatňuje se především pro své vynikající antistresové účinky a je vhodná i pro ty, kteří mají problém s klasickou masáží kvůli nutnosti se svléci nebo jsou příliš lechtiví.

 

REFLEXNÍ TERAPIE PLOSEK NOHOU        (40min.....500Kč)

Pomocí této metody můžeme ovlivnit reflexní body na plosce nohy, které pozitivně působí na celé tělo. Obrazy všech orgánů, žláz a ostatních části těla, včetně páteře, kloubů a svalů, se promítají právě na plosku nohy. Technikou reflexního působení na příslušná místa na plosce nohy můžeme pozitivně ovlivnit veškeré procesy v těle. Jejich správnou stimulací je možné zásadně ovlivnit zdravotní stav. Podle citlivosti konkrétních bodů lze usuzovat stav jednotlivých orgánů. Lze tak zjistit, které systémy organizmu jsou vyvedeny z rovnováhy, ihned je také ošetřit a harmonizovat jejich činnost.
Tato masáž nemusí být napoprvé příliš příjemná, ale po několika sezeních (doporučuje se kůra min 5 sezení), jsou klienti sami překvapeni výsledky.
 

DUHOVÁ MASÁŽ PRO ŽENY       (60min.....750Kč)

Masáž pro ženy spojuje uvolňujicí prvky z shiatsu masáže s čakrární aromaterapií Hanna Maria pro vyvážení životní energie. Spojuje aroma a doteky pro uzemění a stabilitu, pro sebepřijetí a sebelásku a pro zkliďnění a koncentraci.
 

KRANIOSAKRÁLNÍ OSTEOPATIE        (60min.....750Kč)

Principem této metody je vyšetření mobility nebo-li pohyblivosti kraniosakrálního systému, do kterého zahrnujeme lebku (kránium),  intrakraniální a spinální membránový systém, mozkomíšní tekutinu, celý páteřní kanál, včetně kosti křížové (sakrum).  Terapeut cvičeným hmatem testuje mobilitu jednotlivých částí kraniosakrálního systému. Jestliže diagnostikuje v systému omezení (restrikce) a patologie, které brání zdravým a přirozeným funkcím organismu, velmi jemně systém koriguje.  Veškeré používané manipulace nepřesahují tlaku nebo tahu pěti gramů. Pro vaší představu je to váha asi desetikoruny. Terapeut k nastolení harmonie využívá autoregulační schopnosti organismu. Tím je terapie velmi bezpečná.